Tüdrukuteõhtu meigikoolituse, kleidirendi ja fotosessiooniga


Meie Krulli maja kõrvuti asuvates stuudiotes on võimalik pidada meeleolukat tüdrukuteõhtut! Selle ilusaks alguseks on enda kaunistamine jumestaja Liis Hindriksi juhendamisel. Meigikoolitusel õpite, kuidas teha endale kaunis jumestuspõhi, kasutada kontuuri ja teisi modelleermistehnikaid, et anda näole tõstetud ja värske ilme. Õpite tegema silmameiki, mis annab avatud pilgu ja õhtusse soovitud tumeduse ja sära. Koolitus kestab umbes 1,5 h ning selle aja jooksul teete endale jumestuse, mis teid ülejäänud õhtuks särama lööb. 


Pärast meigikoolitust ootab teid peorõivaste rendi showroom Rotazion. Showroomis saab proovida ja soovi korral valida endale õhtuks säravad peoriided, mis tähelepanuta ei jää.


Edasi on aeg oma ilu ja ägeda õhtu seltskond jäädvustada minu fotostuudios. Aitan pooside valimisel ja emotsioonide väljendamisel - teen kõikidest tüdrukutest portreefoto ning teie toredast seltskonnast ka grupildid. Sessioon kestab umbes 1,5 h.


Oodatud on kuni 10 osalejaga seltskonnad. Kogu pakett kestab umbes 3,5 h. Värskenduseks saab vahepeal nautida paar pokaali mulli ja suupisteid. Paketi hind on 600€, lisandub rõivarent sõltuvalt valitud esemest 15-25 €/päev. 

 

Õhtu jätkamiseks on mugav lahendus liikuda edasi meie toreda naabri juurde Kota klubisse. Täpsema info nende pakkumistest leiate Kota kodulehelt.

tüdrukuteõhtu
tüdrukuteõhtu
tudrukuteohtu
tüdrukuteohtu
tüdrkuteõhtu
tüdrukuteõhtu