vastsündinu pildistamine


Pisikesi beebisid eelistan pildistada teie oma kodus. See on mugav viis jäädvustada oma kõige kallimaid just sellises keskkonnas, kus te sel ajahetkel viibite. Tore, kui taustale jäävad suveniirid, köögirätik ja lühtrit ootav juhe - just need meenutavad teile tulevikus, kus ja kuidas te just sel momendil elasite. Vastsündinuga on väga mugav toimetada, kui kõik vajalik on käepärast ja tuttav. Kuna elukorraldus sel hetkel on peapeale pööratud, siis minul teie juurde tulla on tunduvalt lihtsam, kui teil liikuda. Pildistamine toimub beebi järgi, rahulikus tempos, teeme kõik, et temal oleks mõnus, kuiv ja soe - just nii saame uue elu pildile kõige loomulikumalt.


Võtan kaasa kergesti ülesseatava stuudiovälgu, nii et pole muret, kui tuppa ei tule piisavalt päevavalgust.


Kodus pildistamine sobib ka arglikele, üliagaratele ja raskesti kohanevatele lastele. Enne pildistamist räägime juttu ning vaatame üle lemmikkaisukad ja -autod. Kõigepealt tuleb ikka sõbraks saada!


Kui kodu pildistamist ei soosi, võime kohtuda ka stuudios. Uue ilmakodaniku saame seal pildile püüda süles diivanil istudes või vaibal pikutades. Olemas on mähkimisalus ning aega varume ka vajalikeks söögipausideks. Stuudios pildistamise kohta vaata rohkem SIIT

perefotograaf Tallinnas
beebi pildistamine
pildistamine kodus
beebi pildistamine
kaksikute pildistamine
beebi pildistamine
kaksikute pildistamine
vastsündinu pildistamine
lastefotograaf
beebifotograaf
perefotograaf
beebipildid
perepildid
beebifotograaf
vastsündinu pildistamine
perefoto
beebifotograaf
beebifotograaf